Onze belangrijkste hoogtepunten van de Salesforce World Tour Londen

Salesforce Wereldtour Londen
deel dit artikel

Een paar weken geleden woonden een paar leden van ons team de Salesforce World Tour bij in de Excel London. Het was een van de grootste World Tours waar we zijn geweest met meer dan 10.000 aanwezigen. Voor ons illustreert dit perfect het belang van Salesforce, hun producten en de hele ecosysteem– waar we met trots deel van uitmaken.

Ons belangrijkste hoogtepunt van het evenement was de keynote van Simon Mulcahy, Salesforce's Global CMO. Net als de belangrijkste boodschap van eerdere World Tours, benadrukte hij dat de verwachtingen van de klant toenemen, waardoor bedrijven gedwongen worden nieuwe technologieën te gebruiken - niet alleen om innovatieve producten en diensten te bouwen, maar om hun bedrijf opnieuw op te bouwen rond de klant. Dit is echter nog steeds een strijd voor velen. Naar schatting hebben 59% van de bedrijven nog steeds geen mogelijkheden voor de vierde industriële revolutie ontwikkeld. Het kan daarom een enorm concurrentievoordeel zijn om nu digitaal te transformeren.

We waren ook verheugd om na het evenement een evenement te organiseren met onze partner, 4C, een Salesforce Platinum-adviespartner. Het was een geweldige manier om meer van onze partners, klanten en prospects te ontmoeten. Bedankt aan iedereen die er was om er een geslaagde en perfecte afsluiter van de dag van te maken.

Wat staat ons team nu te wachten? We zijn aanwezig op de Salesforce World Tour Paris op 6 juni, dus laat ons weten of jij er ook bij bent! Dan organiseren we op 19 juni een productiebasiskamp met het Salesforce CPQ-team in Coventry.

Geplaatst in: Evenementen
 
nl_NLDutch